Poland
Szybka dostawa i bezpłatny zwrot
Str. główna /  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Powrót
Jeśli nie jesteś zadowolony lub rozbieżności z zamówieniem, zachowaj wszystkie dokumenty i opakowania i skontaktuj się z nami natychmiast, wysyłając wiadomość e-mail lub kliknij Pomoc online w celu uzyskania pomocy. Następnie przedstawimy Państwu dalsze instrukcje.
1. Dopuszcza się całkowitą zwrot kosztów za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.
2. Jeśli pakiet zwrotny nie zawiera wszystkich akcesoriów i części, z którymi został dostarczony, koszt akcesoriów i części zostanie odliczony od całkowitej ceny produktu i może stanowić jedynie częściową refundację. 3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub refundację ze względu na "W przeciwieństwie do", koszty dostawy zostaną odliczone od całkowitej ceny produktu.
Wymiana
1. Przyjmiemy wymianę na inny rozmiar lub kolor w ciągu 15 dni od daty pierwotnego zamówienia. Skontaktuj się z nami, a nasz dział obsługi klienta pomoże. Jeśli chcesz wymienić przedmioty na inny styl, musisz zwrócić rzeczy do zwrotu (jak w przypadku zasad zwrotu) i złożyć nowe zamówienie w wybranym stylu.
2. Musisz skontaktować się z nami przed wysłaniem przedmiotów z powrotem. Wszystkie przesyłane do nas materiały muszą być w oryginalnym stanie, tj. Nie zużyte, zmodyfikowane lub umyte, z dołączonymi wszystkimi tagami. Noszone lub brudne przedmioty zostaną zwrócone do Ciebie.
3.Nie pokrywa kosztów wysyłki wymiany, będziesz odpowiedzialny za zwrot kosztów wysyłki i kosztów wysyłki i obsługi wysyłki wymienianych przedmiotów z powrotem do Ciebie. Zalecamy dodanie śledzenia i ubezpieczenia podczas wysyłania przedmiotów do nas z własnej winy, ponieważ nie możemy ponosić odpowiedzialności za utratę przesyłek. Opłaty za wysyłkę i manipulację nie podlegają zwrotowi.

DOŁĄCZ DO NAS I DOSTAŃ 44% ZNIŻKI

Kolekcja
Wsparcie
Poland
Copyright © 2020 Buty Adidas Gore Tex Outlet Polska Sklep Online All Rights Reserved. Powered by www.durasoft.pl